Work & Holiday Avustralya

Avustralya çevresinde 6 veya 12 ay boyunca çalışıp,yaşayabilir, hayatınıza farklı bir macera, kariyerinize harika bir renk katabilir ve uluslararası bir tecrübe edinebilirsiniz. Garantili iş yerleştirmesi ile Avustralya'nın popüler turistik yerlerinden ücretli bir staj yapabilirsiniz. Uluslararası sponsorlarımız vasıtasıyla program süresince 7-24 desteğimiz yanınızda olcaktır. Yeni bir kültür ve deneyime merhaba demek için acele ediniz.

Program kapsamında Türkiye”den uygun koşulları sağlayan sadece 100 katılımcı alınmaktadır. Başvurular sınırlıdır. Program kapsamında günlük çalışma saatiniz 6-8 saat arası olup, saatlik geliriniz çalışacağınız pozisyona göre 16 ile 30 Dolar arasında değişiklik göstermektedir.

Self  Placement yerleştirme ücreti 1000 usd’dir. Bu kapsamda firmamız yalnızca vize işlemleriniz ve Avustralya'ya inene kadar ki her türlü danışmanlığınızı yapmaktadır.. İş veya konaklama katılımcının kendisine ait olup, Avustralya'ya ulaştıktan sonraki hiç bir sorun veya sorumluluk firmamıza ait değildir. Ancak ihtiyaç duyulduğu taktirde firmamız tarafından imkanlar doğrultusunda destek sağlanacaktır.

KATILIM ŞARTLARI

1. En az üniversite ögrencisi veya mezunu olmak

2. 18-30 yaş aralığında olmak

3. T.C. vatandaşı olmak

4. Daha önce Avustralya'ya çalışma veya Work and Holiday programı ile katılmamış olmak

5. En az pre-intemediate veya üstü ingilizce bilmek

BÖLGELERE GÖRE İŞE ALIM DÖNEMLERİ HARİTASI

ÇALIŞABİLECEĞİNİZ POZİSYONLAR

Cook and Kithcen Staff

Food and Beverage Attendants

Bartender and Bar Staff

Porters and Stewards

Surf Instructors

Guess Room Attendants

Receptionists

Shop Assistants